До відома депутатів Сергіївської сільської ради!
2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

дванадцятої сесії сьомого скликання

Сергіївської сільської ради. (02.02.2018 року)

1.Про виконання бюджету об’єднаної  сільської територіальної  громади за 2017 рік.

1. Про утворення старостинських округів Сергіївської сільської ради та затвердження Положення про старост, які здійснюють свої повноваження на території Сергіївської сільської ради.
  2. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.
  3. Про затвердження рішень виконавчого комітету Сергіївської сільської

ради прийнятих в міжсесійний період.

1. Про затвердження Генерального плану села  Сергіївка  Гадяцького

району  Полтавської  області.

1. Про внесення змін до рішення шостої сесії сьомого скликання від 11.07.2017 року «Про передачу Гадяцькій районній раді у 2018 році субвенції на утримання об’єктів спільного користування».
  2. Про створення комунального закладу «Центр соціальних послуг» .
  3. Про призначення директором комунального підприємства «Центр соціальних послуг» гр. Москаленко О.І..
  4. Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених в місцевому бюджеті для надання одноразової грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, учасникам антитерористичної операції та іншим категоріям громадян затвердженого рішенням другої сесії сьомого скликання від 10.02.2017 року.
  5. Про погодження участі в конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2018 року.
  6. Про утворення Фонд підтримки підприємництва об’єднаної територіальної громади Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.
  7. Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевого бюджету.
  8. Про затвердження актів приймання-передачі КП «Надія» у господарське відання КП «Сергіївське» основних засобів балансовою вартістю 150786,10 грн., малоцінного швидкозношуючих предметів на суму 10064,02 грн., матеріалів на 1973,22 грн., бензин, масло, ДП на 7848,73 грн., талони на бензин та ДП на 31506,00 грн., запчастини на 7635,00 грн.
  9. Про встановлення надбавки педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл, які перебувають у комунальній власності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, за престижність праці у 2018 році. (рішення 11 сесії від 20.12.2017 року).
  10. Про надання одноразової матеріальної допомоги.
  11. Про позицію сільської   ради щодо    надання     дозволу     на  розробку проектів  землеустрою громадянам, які зареєстровані та проживають на території населених пунктів Сергіївської ради.
  12. Про позицію сільської ради щодо  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою учаснику  АТО громадянину  Маніну  Івану  Олексійович, який  зареєстрований  за адресою: вул. Першотравнева, 42, с. Розбишівка, Гадяцького району, на території  Сергіївської  сільської ради.

Земельні питання:

1. Інші питання.

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

1 червня 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання шістнадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

Щодо оплати листка непрацездатності по догляду за хворою дитиною

Щодо оплати листка непрацездатності по догляду за хворою дитиною в період щорічної (основної та додаткової) відпустки, відпустки без збереження заробітної плати, частково оплачуваної відпустки для догляду за дитиною до трьох років
Правові засади загальнообов’язкового державного соціального страхування, гарантії працюючих щодо їх соціального захисту у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності визначені Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105-XIV (далі – Закон № 1105).

ДЕРЖАВНА ДОТАЦІЯ НА МОЛОДНЯК ВРХ

Постановою Кабінету Міністрів України №107 від 7.02.2018 р. передбачено надання державних дотацій громадянам, які утримують молодняк ВРХ:
- при утриманні до 5 місяців 300 грн
- при утриманні з 5 до 9 місяців 700 грн
- при утриманні з 9 до 13 місяців 1500 грн.