До відома депутатів Сергіївської сільської ради!
2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

дванадцятої сесії сьомого скликання

Сергіївської сільської ради. (02.02.2018 року)

1.Про виконання бюджету об’єднаної  сільської територіальної  громади за 2017 рік.

1. Про утворення старостинських округів Сергіївської сільської ради та затвердження Положення про старост, які здійснюють свої повноваження на території Сергіївської сільської ради.
  2. Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.
  3. Про затвердження рішень виконавчого комітету Сергіївської сільської

ради прийнятих в міжсесійний період.

1. Про затвердження Генерального плану села  Сергіївка  Гадяцького

району  Полтавської  області.

1. Про внесення змін до рішення шостої сесії сьомого скликання від 11.07.2017 року «Про передачу Гадяцькій районній раді у 2018 році субвенції на утримання об’єктів спільного користування».
  2. Про створення комунального закладу «Центр соціальних послуг» .
  3. Про призначення директором комунального підприємства «Центр соціальних послуг» гр. Москаленко О.І..
  4. Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених в місцевому бюджеті для надання одноразової грошової допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, учасникам антитерористичної операції та іншим категоріям громадян затвердженого рішенням другої сесії сьомого скликання від 10.02.2017 року.
  5. Про погодження участі в конкурсі проектів розвитку територіальних громад Полтавської області 2018 року.
  6. Про утворення Фонд підтримки підприємництва об’єднаної територіальної громади Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.
  7. Про граничні суми витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп’ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів органами місцевого самоврядування, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевого бюджету.
  8. Про затвердження актів приймання-передачі КП «Надія» у господарське відання КП «Сергіївське» основних засобів балансовою вартістю 150786,10 грн., малоцінного швидкозношуючих предметів на суму 10064,02 грн., матеріалів на 1973,22 грн., бензин, масло, ДП на 7848,73 грн., талони на бензин та ДП на 31506,00 грн., запчастини на 7635,00 грн.
  9. Про встановлення надбавки педагогічним працівникам загальноосвітніх шкіл, які перебувають у комунальній власності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, за престижність праці у 2018 році. (рішення 11 сесії від 20.12.2017 року).
  10. Про надання одноразової матеріальної допомоги.
  11. Про позицію сільської   ради щодо    надання     дозволу     на  розробку проектів  землеустрою громадянам, які зареєстровані та проживають на території населених пунктів Сергіївської ради.
  12. Про позицію сільської ради щодо  надання  дозволу  на  розробку проекту  землеустрою учаснику  АТО громадянину  Маніну  Івану  Олексійович, який  зареєстрований  за адресою: вул. Першотравнева, 42, с. Розбишівка, Гадяцького району, на території  Сергіївської  сільської ради.

Земельні питання:

1. Інші питання.

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!