Warning: get_headers(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/owwbfizb/public_html/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 600

Warning: get_headers(http://poltava.legalaid.gov.ua/images/20012020s.jpg): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/owwbfizb/public_html/libraries/mavik/thumb/generator.php on line 600

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області радий Вам повідомити, що вийшов  електронний варіант щомісячної юридично-просвітницької газети  «Правовий вісник».

Видання має сприяти підвищенню рівня правової освіти населення області, поінформувати про найбільш знакові правові події в Україні та області, роз’яснити актуальні правові питання сьогодення, висвітлювати діяльність системи безоплатної правової допомоги області.

У електронній версії  газети читайте  інтерв’ю заступниці Міністра юстиції України Валерії Коломієць. Серед постійних рубрик видання: земельні та громадські радники інформують, думка спеціаліста, адвокат консультує,  приклади успішного захисту, зміни законодавства, сторінка регіонального представника Уповноваженого Верховної  ради з прав людини.

Також читачі зможуть ознайомитися із зразками документів, переглянути  медіа галерею з  найбільш знаковими подіями у роботі системи БПД та партнерів.

• 27022020

Приємного читання!