12 квітня 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка,   вул. Центральна, 9) скликається пленарне засідання п’ятнадцятої позачергової сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про внесення змін та доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
  2. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2018 рік.
  3. Про затвердження Положення сектору містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.
  4. Про створення умов надання якісних медичних послуг і реалізацію медичної реформи на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.
  5. Про підписання угоди з Гадяцьким міським методичним кабінетом про надання послуг.
  6. Земельні питання.

Та інші.

Щодо обов’язковості подання в органи ДФС повідомлення про прийняття працівників на роботу

Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Відповідальність за порушення трудового законодавства у 2018 році

Роз’яснення надає головний державний інспектор  відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно - правових актів Управління Держпраці у Полтавській області   Тіхонова Лідія Дмитрівна

До відома депутатів Сергіївської сільської ради!

2 лютого 2018 року о 14-й годині у залі засідань сільської ради (с. Сергіївка, вул. Центральна, 9) скликається засідання дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради сьомого скликання.