Menu

«Розпочався навчальний сезон. Діти й студенти повернулися за парти, а освітяни – до роботи. Маємо на меті донести до громадян, батьків, які ведуть дітей в школу, освітян, що вакцинація – це єдиний ефективний спосіб запобігання COVID-19»,  –  зауважила керівник обласного центру громадського здоров’я Ніна Дурдикулиєва.

Провести 2021/2022 навчальний рік безпечно допоможе вакцинація від COVID-19 та дотримання профілактичних заходів.

Навчальний 2021–2022 рік в Україні розпочався у звичному форматі — діти пішли до садочків та шкіл, а студенти — в університети та коледжі. Та варто розуміти, що наближається період, коли очікується збільшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби, у тому числі на COVID-19. Отже, залежно від особливостей епідемічної ситуації в кожному регіоні, форма навчання здобувачів освіти всіх рівнів може змінюватися.

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину на Полтавщині діагностували 80207 випадків захворювання на COVID-19

Корисна інформація

ПОСТАНОВА від 08 квітня 2020 р. № 264 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:

Уряд встановив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій

На карантині: що варто знати про дистанційну роботу та гнучкий режим робочого часу

вгору