Menu

КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦІВ ПРОГРАМИ підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій Сергіївської об’єднаної територіальної громади за ПРІОРИТЕТНИМИ НАПРЯМКАМИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

05.07.2021

Конкурсна комісія з визначення виконавців заходів Програми підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій Сергіївської об’єднаної територіальної громади  за пріоритетними напрямками на період до 2027 року оголошує конкурс у 2021 році за напрямками: «Підвищення конкурентоздатності малого та середнього аграрного бізнесу» (галузь тваринництва, галузь рослинництва), «Підвищення доданої вартості в аграрній сфері» (розвиток сільськогосподарської обслуговуючої кооперації, підтримка сільськогосподарської дорадчої діяльності). див вкладку нижче {attachments}

  Відповідно до Порядку використання коштів виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на виконання заходів Програми підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій Сергіївської об’єднаної територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2027 року  затвердженого рішенням сьомої сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 02 липня 2021 року. Комісія розпочинає приймання заявок на участь у конкурсі та документів, що додаються до них, з дня оприлюднення оголошення, а закінчує за 5 днів до останнього засідання Комісії (до 5 грудня 2021 року).

З переліком документів, критеріями та умовами відбору суб’єктів господарювання, яким надається фінансова підтримка з місцевого бюджету, а також з обсягом такої підтримки можна ознайомитись в Порядку використання коштів виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на виконання заходів Програми підтримки аграрного сектору та розвитку сільських територій Сергіївської об’єднаної територіальної громади за пріоритетними напрямками на період до 2027 року

Заявки на участь у конкурсі та документи, що додаються до них, подаються до сектору економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради  (37332, с. Сергіївка, вул. Центральна,9 Гадяцького району, Полтавської області).

Телефони для довідок: +3(066)3960682 . +3(066)5867386, +3(066)8489912.

 

        

        

Порядок денний: Зміни до бюджету Сергіївської сільської ради 2021р, земельні питання 

Центр масової  вакцинації в Миргороді цього тижня працює із вівторка по неділю

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ

п’ятої сесії восьмого скликання

Сергіївської сільської ради. (29.04.2021 року)

 1. Про внесення змін у додаток до рішення 3-ї сесії Сергіївської сільської ради 8 скликання від 12.02.2021 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради».
 1. Про створення постійно діючої Комісії із встановлення фактів отруєння бджіл засобами захисту рослин на території Сергіївської сільської ради.
 1. Про втрату чинності рішення сорокової сесії сьомого скликання від 21.08.2020 «Про затвердження Генерального плану села  Новоселівка Гадяцького  району  Полтавської  області»
 1. Про затвердження Генерального плану села  Новоселівка Гадяцького  району  Полтавської  області.
 1. Про погодження проектно-кошторисної документації по реконструкції сільського будинку культури по вулиці Клубна в с. Качанове.
 1. Про затвердження Стратегії розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на період до 2027 року.
 1. Про внесення змін до Програм Сергіївської сільської ради:

 1. Про затвердження рішень виконавчого комітету Сергіївської сільської ради прийнятих в міжсесійний період.
 1. Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік.
 1. Про включення до переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду.
 1. Про затвердження умов, додаткових умов передачі в оренду комунального майна другого типу.
 1. Про затвердження проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозміни.
 2. Про припинення прав на землю громадян на території Сергіївської сільської ради.
 1. Про затвердження документацій із землеустрою та передачу земельних ділянок у приватну власність.
 1. Про надання дозволів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
 1. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
 1. Про реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки.
 1. Про затвердження технічної документації та реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки.
 1. Про виділення земельної ділянки в натурі (на місцевості) власниці земельної частки (паю) громадянці Чуренко Л.О. за рішенням суду.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду невитребуваної земельної частки (паю).
 1. Інші питання
 2. Різні питання:

 

 

Про епідемічну ситуацію на території Сергіївської сільської ради та на виконання протокольного рішення Миргородської районної  комісії з питань ТЕБ і НС   від 13.04.2021 року № 5/2021 р., та  Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 13.04.2021 № 20, в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

№5 від 12.04.2021 року.   

 

 1. Про завершення опалювального сезону 2020-2021 на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

 1. Про функціонування системи нормованого забезпечення населення в особливий період.

 1. Про шкідливість використання штучних квітів на кладовищах, які розташовані на території Сергіївської сільської ради.

 1. Про непридатність для експлуатації житлового будинку по вул. Центральній, 28 в с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області.

 1. Про надання дозволу на знесення житлового будинку по вул. Центральній, 28 в с. Сергіївка Гадяцького району Полтавської області.

 1. Про заборону спалювання листя, залишків сухої рослинності та побутових відходів на території Сергіївської сільської ради.

 1. Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради від 22.02.2021 №16 «Про затвердження Положення про надання платних послуг Центром культури та дозвілля Сергіївської сільської ради».

 1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №100 від 28.12.2020 «Про створення сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій»

 1. Про створення консультаційного пункту з питань цивільного захисту при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради.

 1. Про утворення комісії з питань евакуації Сергіївської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

 1. Інші питання.

12. Різні питання:

- Про проведення 5 сесії восьмого скликання 30.04.2021 року;

 Про поводження з твердими побутовими відходами на території Сергіївської сільської територіальної громади.

 

 

Документація розроблена та пропонується до громадського обговорення. Загальна кошторисна вартість складає 4 млн. 501 тис. Передбачені такі роботи:

 • Заміна даху приміщення
 • Утеплення стін мін ватою покритою декоративною штукатуркою
 • Внутрішні роботи (підлога дерево, лінолеум, стіни гіпсокортон)
 • Ремонт приміщення бібліотеки
 • Опалення – твердопаливне для глядацького залу підігрітим повітрям
 • Опалення бібліотеки - електричне та твердопаливне з водяним теплоносієм

Свої пропозиції пропонуємо надсилати на адресу 37332 вул. Центральна 9 с Сергіївка та електронну почту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , додавайте коментарі на офіційній сторінці на ФБ, та телеграм каналі Сергіївські новини за посиланням https://t.me/sergiyvka  а також безпосередньо звертайтеся до депутатів сільської ради та старости Качанівського старостату Хоптинської Т.Г та до сільського голови Лідового І.Г. Також пропонуємо висловлюватися щодо подальшої долі приміщення в якому розташований сільський клуб  по вул. Центральна с Качанове

Обговорення триватиме до 30.04.2021 року після якого на сесії сільської  ради депутати приймуть рішення про подачу проекту на експертизу.

 

Вкладення:
Скачати цей файл (СБК_1 (1).doc)СБК_1 (1).doc
Скачати цей файл (СБК_2.doc)СБК_2.doc

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки “ Стратегія  розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на період до 2027 року ”  подаються до Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області за адресою: Полтавська область, Гадяцький район, с. Сергіївка, вул. Центральна, 9 , ), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Відповідальна особа: Нестеренко Т.В. (конт.тел. 050 195 20 30)

Строк подання зауважень і пропозицій становить 15 днів, відповідно до п.п. 5,6 ст.10 Закону Україна «Про стратегічну екологічну оцінку».

Про епідемічну ситуацію на території громади та запровадження додаткових протиепідемічних заходів в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. 

Про критичну ситуацію, що склалася у зв’язку з пожежами в екосистемах, на території  Сергіївської сільської ради.

 

 ПОРЯДОК ДЕННИЙ

 ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

№4 від 19.03.2021 року.   

 

 1. Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік.
 1. Про створення Служби з перевезення осіб з інвалідністю  та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату при комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради.
 1. Про фінансування Служби з перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату при комунальній установі «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради.
 1. Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Сергіївської сільської ради.
 1. Про утворення комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.
 1. Про проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та Дня благоустрою на території Сергіївської сільської територіальної громади.
 1. Про план роботи виконавчого комітету Сергіївської сільської ради на ІІ квартал 2021 року.

8. Різні питання:

- Про оплату праці завідувача Сергіївської АЗПСМ лікаря ЗПСЛ.

  

 

 

 

 

 

 

 


Шановні жителі Сергіївської сільської  територіальної громади!

Робоча група з розробки Стратегії розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на період до 2027 року   підготувала проєкт  Стратегії розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на період до 2027 року.

         З 01.03.2021  по 01.04.2021 року,   проводиться громадське обговорення проєкту Стратегії розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на період до 2027 року. 

Ми звертаємося до усіх зацікавлених сторін, усієї громади з проханням ознайомитися з документом і надати зауваження і пропозиції доповнень або змін до проекту Стратегії розвитку.

З проєктом документа можна ознайомитися  на офіційному сайті сільської ради в розділі Громада - «Стратегія розвитку» за посиланням: http://sergiyvska-rada.gov.ua/gromada/stratehiia-staloho-rozvytku .

Просимо Вас до 01.04.2021 року в письмовому вигляді або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  надсилати свої зауваження чи пропозиції з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, адреси проживання, контактного номеру телефону та зазначення Вашої думки щодо проєкта Стратегії розвитку.

В подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані Робочою групою з розробки Стратегії розвитку у єдиний документ, та передані на розгляд сесії сільської ради для затвердження. 

 

Ваша думка важлива для нас! 

 

Відповідь Міністерства Енергетики України на звернення Сергіївської ТГ щодо ціни на природний газ, електричну енергію та тарифи на послугу з розподілу. 

{attachments}

Виконавчий комітет Сергіївської сільської ради  розробляє Стратегію розвитку Сергіївської сільської територіальної громади  на період до 2027 року (далі – Стратегія). Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину Стратегії. Ідеї проєктів буде відібрано та проаналізовано робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проєктів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Сергіївської громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проєкту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії. Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

 1. Проєктні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
 2. Термін реалізації проекту – не більше як 6 років (2021 – 2027 роки).
 3. Подібний проєкт ще не реалізовувався на відповідній території.
 4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проєкту.
 5. Проєктна ідея має бути представлена у формі, що додається

(додаток 2).    

 1. Проєктна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Сергіївської громади.
 2. Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 31 березня 2021 року.

(Ознайомтеся з переліком завдань Стратегії у додатку 1 до цього оголошення).

         Заповнені форми надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  з поміткою «До Стратегії».

         Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, до _начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Панасейко Інна Миколаївна, тел. +38(066)84899912.

        

«Проекту Генерального плану села Новоселівка Гадяцького району Полтавської області».

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту документа державного планування та ЗВІТУ про стратегічну екологічну оцінку проекту “Генеральний план

Розгляд та врахування пропозицій громадськості щодо ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГІВ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ документу державного планування Генерального плану села Новоселівка Гадяцького району Полтавської області. Термін отримання зауважень та пропозицій 15 днів в приміщенні сільської ради за адресою вул Центральна 9, с Сергіївка, Миргородського р-н, Полтавської обл.

або за телефоном 0501952030

 

 

Сторінка 1 із 4

Корисна інформація

ПОСТАНОВА від 08 квітня 2020 р. № 264 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:

Уряд встановив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій

На карантині: що варто знати про дистанційну роботу та гнучкий режим робочого часу

вгору