Menu

 Керуючись Бюджетним кодексом України , Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада ВИРІШИЛА:

Керуючись  Бюджетним кодексом України (зі змінами), Проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2022 рік», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні,  Сергіївська  сільська рада

 Керуючись Бюджетним кодексом України (зі змінами), Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Проекту Закону «Про Державний бюджет України на 2022 рік», сільська рада ВИРІШИЛА:

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про засади державної регуляторної політики», постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 року №932 «Про затвердження Порядку розроблення регіональних стратегій розвитку і планів заходів з їх реалізації, а також проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації зазначених регіональних стратегій і планів заходів», норм, що затверджені  Постановою Кабінету Міністрів України від 05 серпня 2020 року № 695 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на 2021—2027 роки», враховуючи основні положення «Стратегії розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки» та розглянувши проєкт Стратегії розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на період до 2027 року  (Далі – Стратегія), з метою планової розбудови  територіальної громади, забезпечення сталого економічного та соціального розвитку, сільська рада  ВИРІШИЛА:

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання вимог Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»,  сільська рада ВИРІШИЛА:

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік,  сільська рада  ВИРІШИЛА:

Відповідно ст.16, ст.17  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника відділу земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства Галь В. І., сільська рада ВИРІШИЛА:

Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши  начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про внесення змін до Програми розвитку культури в Сергіївській громаді на 2021 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

Відповідно до статті 26, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши  начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про внесення змін до Програми «Благоустрій» на 2021 рік, сільська рада  ВИРІШИЛА:

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 13 Конституції України, статтями 12, 33, 40,118, 121, 125 Земельного кодексу України, статтями 19,25, 30, 50 Закону України «Про землеустрій», розглянувши надані документації із землеустрою та заяви громадян, сільська рада ВИРІШИЛА:

Сторінка 1 із 12

вгору