Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

Рішення виконавяого комітету №81 від 16.10.2019

Керуючись статтею 64 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення здійснення Сергіївською сільською радою і її органами визначених законом повноважень, виконавчий комітет Сергіївської сільської ради ВИРІШИВ:

СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

16.10.2019                                                                                                  № 81

Про внесення змін до штатного розпису бюджетних установ, що фінансуються з бюджету сільської ради на 2019 рік

1. Зважаючи на особливості навчально-виховного процесу у Розбишівській ЗОШ І-ІІІ ступенів внести зміни до штатного розпису Розбишівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сергіївської сільської ради на 2019 рік затвердженого п. 3 рішення двадцять другої сесії сьомого скликання «Про затвердження структури і штатного розпису бюджетних установ, що фінансуються з бюджету сільської ради на 2019 рік» від 22.12.2018 ввівши 1,00 ставку водія (додається в новій редакції).
  2. Дане рішення вступає в дію з 01.11.2019 року.
  3. Дане рішення виконавчого комітету затвердити на черговій сесії Сергіївської сільської ради.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови Сергіївської сільської ради Дичка О.Р..

Сільський голова                                                                                                                                                                                               І. Г. Лідовий

Запобігання та протидія домашньому насильству