Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

Шановні жителі Миргородського району!
27 січня – скорботна дата. У цей день Україна разом зі всією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту ‒ однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії людства ХХ сторіччя.
У горнилі Другої Світової війни загинуло понад 2/3 євреїв та ромів Європи.
За роки окупації Полтавщини знищено більше 22 тисяч громадян єврейського походження – майже половина всього єврейського населення області.
Багато українських сімей, ризикуючи життям, рятували від фашистської розправи приречених євреїв, передавали продовольство і одяг до гетто, надавали притулок.
Пройшовши через страхіття Голодомору 1932-1933 років, українці як ніхто інший, розуміють біль єврейського народу. Це наш спільний біль, який щемить у серцях українців, ятрить рани нашої багатостраждальної землі…
Схиляємо голови у скорботі за навіки полеглими.
Сьогодні наше спільне завдання – зробити все можливе, щоб найважливіші суспільні цінності – людяність, свобода, мир та гуманізм завжди панували на нашій землі.
З повагою,
Віктор Іваненко, голова Миргородської райдержадміністрації

Запобігання та протидія домашньому насильству