Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

16 червня 2022 року о 14:00 год. відбудеться засідання сімнадцятої сесії восьмого скликання

сімнадцятої сесії восьмого скликання

Сергіївської сільської ради. (16.06.2022 року)

1. Про затвердження Програми забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в Сергіївській громаді на 2022-2025 роки.

(Гринь І.І.)

1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік.

(Гринь І.І.)

1. Про внесення змін до комплексної програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської громади на 2022 рік.

(Івко С.О.)

1. Про внесення змін до комплексної програми «Турбота» на 2022 рік.

(Гринь І.І.)

1. Про внесення змін до програми «Обдаровані діти» на 2022-2025 рік.

(Івко С.О.)

1. Про внесення змін до програми «Сприяння проведення мобілізації та призову громадян Сергіївської сільської ради до лав Збройних Сил України» на 2022 рік.

(Білаш С.М.)

1. Про внесення змін до програми «Територіальна оборона» у 2022 році.

(Дичок О.Р.)

1. Про внесення змін до програми утримання та розвиток інфраструктури доріг на 2022 рік.

(Гринь І.І.)

1. Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2022 рік.

(Лобода В.Г.)

1. Про внесення змін у додаток до рішення дванадцятої сесії Сергіївської сільської ради восьмого скликання від 03.12.2021 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради».

(Дичок О.Р.)

1. Про зміну назви Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст. Сергіївської сільської ради та затвердження Статуту закладу у новій редакції.

(Івко С.О.)

1. Про зміну назви Качанівської ЗОШ І-ІІ ст.. Сергіївської сільської ради та затвердження Статуту закладу у новій редакції.

(Івко С.О.)

1. Про перейменуванняДНЗ «Джерельце»Сергіївської сільської ради та затвердження Статуту закладу у новій редакції.

(Івко С.О.)

1. Про перейменуванняДНЗ «Перлинка»Сергіївської сільської ради та затвердження Статуту закладу у новій редакції.

(Івко С.О.)

1. Про перейменуванняДНЗ «Ромашка»Сергіївської сільської ради та затвердження Статуту закладу у новій редакції.

(Івко С.О.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

(Ілляшенко Н.В.)

1. Про звіт директора спеціалізованого комунального підприємства «Добробут» Сергіївської сільської ради щодо фінансово-господарської діяльності.

(Ілляшенко А.О.)

1. Різні питання: Про виготовлення проєктної документації щодо побудови місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення (МАСЦО).

Запобігання та протидія домашньому насильству