Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

Шановні жителі Сергіївської громади!

Сьогодні ми вшановуємо один із головних національних символів України – Державний Прапор, що є уособленням нашої національної єдності, честі та гідності. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор. Шануймо те, що нас об’єднує!

Дозвольте привітати вас зі святом і побажати кожній родині нашої незалежної України Миру, Перемоги, щастя, здоров’я і віри в краще майбутнє нашої держави.

Від душі бажаємо чистого мирного блакитного неба над головами українців, щедрих і злачних полів на теренах країни. Нехай прапор України гордо розвивається на вітрі і неодмінно дарує натхнення і світлу надію кожному з жителів держави.

Зі святом вас, дорогі українці!

Слава Україні!

Запобігання та протидія домашньому насильству