Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

На території Полтавської області заборонено використання святкової ілюмінації. Мова про гірлянди й інші світлові декорації. Це стосується комерційних, комунальних і державних об'єктів, вулиць, скверів, парків, ялинок та приватних володінь.

Начальник Полтавської облвійськадмінстрації Дмитро Лунін повідомив. Що відповідне рішення ухвалила Рада оборони області.

«Рішення вимушене, тому сподіваємося на розуміння. Це не тільки економія електроенергії, а й дотримання чинних безпекових заходів. Нагадую, досі діє заборона на використання електроенергії в рекламних цілях, йдеться про зовнішню рекламу. Вимушено економимо й на вуличному освітленні, – розповів Дмитро Лунін. – Святкувати будемо після перемоги. Нині одне з основних завдань – максимальна економія електроенергії».

Запобігання та протидія домашньому насильству