Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

двадцять п’ятої сесії восьмого скликання

Сергіївської сільської ради. (07.04.2023 року)

1. Про внесення зміни до програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік.

(Гринь І.І.)

1. Про внесення змін до комплексної програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік.

(Івко С.О.)

1. Про внесення змін до програми забезпечення санаторно-курортним лікуванням Захисників та Захисниць України та учасників бойових дій на території інших держав на 2023 рік.

(Москаленко О.І.)

1. Про внесення змін до програми «Розвиток та удосконалення цивільного захисту населення Сергіївської сільської територіальної громади на 2022-2026 роки»

(Білаш С.М.)

1. Про внесення змін до програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2023 рік».

(Гринь І.І.)

1. Про внесення змін до програми підтримки внутрішньо переміщених осіб, що зареєстровані та фактично проживають на території Сергіївської територіальної громади на 2023 рік.

(Гринь І.І.)

1. Про внесення змін до програми «Територіальна оборона» на 2023 рік.

(Дичок О.Р.)

1. Про затвердження програми створення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік.

(Білаш С.М.)

1. Про затвердження програми боротьби з карантинними рослинами на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2023-2026 роки.

(Галь В.І.)

1. Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік.

(Лобода В.Г.)

1. Про втрату чинності рішень сесій Сергіївської сільської ради.

(- рішення 13 сесії 8 скликання Сергіївської сільської ради Миргородського району Полтавської області від 23.12.2021 року «Про затвердження Положення про порядок передачі та закріплення майна комунальної власності Сергіївської сільської територіальної громади за підприємствами, установами, організаціями на правах господарського відання або оперативного управління»;

(Дичок О.Р.)

1. Про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сергіївської сільської ради (зі змінами від 03.03.2023) на 2023 рік затверджених рішенням двадцять першої сесії восьмого скликання від 02.12.2022.

(Дичок О.Р.)

1. Про затвердження Положення про публічні електронні консультації з громадськістю з питань, віднесених до компетенції органів місцевого самоврядування в Сергіївській сільській територіальній громаді.

(Дичок О.Р.)

1. Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції адресованої Сергіївській сільській раді.

(Дичок О.Р.)

1. Про затвердження акту приймання-передачі основних засобів (генератор YC6800 XE- 3) з балансу КП «Сергіївське» Сергіївської сільської рад на баланс Розбишівської гімназії Сергіївської сільської ради за первісною вартістю 98500,00 грн.

(Литвиновська Л.І.)

1. Про передачу водозабірної свердловини для господарсько-питного водопостачання по вул. Роміна, 5 в с. Новоселівка Миргородського району Полтавської областіна баланс Комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради.

(Нестеренко Т.В.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги. на лікування – 2 (10 тис. грн)).

(Ілляшенко Н.В.)

Земельні питання:

1. Про пооб’єктний перелік робіт з інвентаризації земельних ділянок, розташованих на території Сергіївської сільської громади.

(Галь В.І.)

1. Про припинення права користування земельною ділянкою.

(Галь В.І.)

1. Про внесення змін до договору оренди землі з Опришко І.В..

(Галь В.І.)

1. Про реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку 2,7806 га 5320483400:00:008:0135.

(Галь В.І.)

1. Про передачу в оренду земельної ділянку ФГ «Сергіївське Агро».

(Галь В.І.)

1. Про припинення договору оренди невитребуваних  земельних часток (паїв) з ФГ «Миронів гай».

(Галь В.І.)

1. Про внесення змін до договору оренди невитребуваних  земельних часток (паїв) з ФГ «Колос-2000».

(Галь В.І.)

1. Про поновлення договору оренди з ПрАТ «Гадяцьке бурякогосподарство».

(Галь В.І.)

1. Про дострокове  припинення договору оренди з ТОВ «Лучка Агро».

(Галь В.І.)

1. Про дозвіл на виготовлення технічної документації щодо поділу  земельних ділянок.

(Галь В.І.)

1. Про передачу в оренду шляхом електронного аукціону комунального майна- частина нежитлової будівлі площею 500 м.кв.

1. Інші питання.
  2. Різні питання:

Запобігання та протидія домашньому насильству