Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

Шановні працівники сільського господарства! Від імені Сергіївської громади щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

Це свято людей, які не покладаючи рук, працюють у полі, чесною самовідданою працею творять найдорожче – хліб. Хто взяв на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну, примножувати її славу і добробут.

В умовах війни працівники сільського господарства продовжують працювати, підтримувати економіку країни, допомагати військовим та мирним мешканцям.

Дякуємо Вам за сміливість та відданість справі. Бажаємо міцного здоров’я і людського щастя Вам і Вашим родинам, радості та успіхів у всьому. Нехай щедро родять ниви, хай над ними буде мирне небо, завжди світить сонце, а в кожному домі панує добро та злагода! Добрих Вам засівів, рясних сходів та щедрих ужинків!

Запобігання та протидія домашньому насильству