Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

Шановні жителі Сергіївської громади!

Щиро вітаємо з наступаючим Новим 2024 роком!

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі.

Нехай же новорічні та різдвяні свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Наповнять наші серця життєдайною силою та всеперемагаючою любов’ю, принесуть у кожну оселю родинне тепло, щедро обдарують міцним здоров’ям, добробутом та Господньою ласкою.

Наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність країни та зустрінуть 2024 рік зі зброєю в руках, захищаючи кожного з нас далеко від рідного дому, аби в наших домівках був вогник надії та мир.

Пам’ятаймо про головне, вміймо дякувати Богу і воїнам, єднатися заради добра громади, нашого краю та України!

З прийдешнім Новим Роком!

Хай буде мир у нашій рідній Україні!

Запобігання та протидія домашньому насильству