Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

Напередодні Дня Незалежності нашої держави ми вшановуємо її символ – Державний Прапор України, який символізує суверенітет та незалежність нашої країни.

Його дві смуги синього та жовтого кольорів вже більше 30 років об’єднують українців у будь-якому куточку світу в сильну та вільну націю.

Цей день є одним з найбільш знакових свят в історії України. Ставлячись з повагою до державних символів України, ми віддаємо дань пам’яті героїчного минулого країни, шануємо непорушний дух сьогодення та віримо в найскорішу Перемогу.

Бажаємо вам і вашим рідним миру, спокою та злагоди, міцного здоров'я, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України та її народу! Нехай ваші серця будуть сповнені гордістю за нашу державу, прагненням до єднання та порозуміння, а джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним.

Зі святом, дорога громадо!

Запобігання та протидія домашньому насильству