Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

Шановні жителі Сергіївської громади!

Від щирого серця вітаємо вас з Днем Незалежності України!

З нагоди свят щиро бажаємо вам міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та наснаги на довгі і щедрі літа. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

Наша держава і сьогодні виборює право на свою незалежність та мирне майбутнє. А у серці кожного українця палає вогонь патріотизму та прагнення допомогти тим, хто змушений сьогодні залишати свої домівки та їхати на війну.

Сьогодні, з особливим щемом у серцях, ми вшановуємо пам’ять загиблих Героїв нашої громади, які віддали життя у боротьбі за незалежність України. Пам’ятаймо подвиг кожного воїна, який віддав життя за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі!

Вічна слава загиблим у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Запобігання та протидія домашньому насильству