Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

тридцять сьомої сесії восьмого скликання

Сергіївської сільської ради. (06.09.2024 року)

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сергіївської сільської  територіальної громади  за 6 місяців 2024р

(Лобода В.Г.)

1. Про прийняті рішення в міжсесійний період.

(Лобода В.Г.)

1. Про внесення змін до Програми підтримки ветеранів війни, та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників і Захисниць України – мешканців Сергіївської сільської територіальної громади на 2023-2025 роки

(Білик І. В.)

1. Про внесення змін до Програми соціально - економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік

(Івко С. О.)

1. Про внесення змін до Програми  відзначення  державних та професійних свят , ювілейних  та пам’ятних дат, відзначення осіб , які зробили  вагомий внесок у розвиток  Сергіївської  сільської територіальної громади, здійснення  інших представницьких та  інших заходів  на 2024 рік

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до Програми розвитку культури в Сергіївській сільській територіальній громаді на 2024 рік

(Богуславець Л. В.)

1. Про внесення змін доПрограми «Благоустрій»  на 2024 рік

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до Програми «Фінансова підтримка комунального підприємства «Сергіївське»  Сергіївської сільської ради та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2024 рік».

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до Програми "Розчистка та екологічне оздоровлення річки Хорол на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2024-2026 роки."».

(Панасейко І.М..)

1. Про внесення змін до Програми соціально- економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2024 рік

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до Програми утримання та розвиток інфраструктури доріг на 2024 рік

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до Програми будівництва, реконструкції та ремонту об'єктів інфраструктури Сергіївської сільської територіальної громади на 2023-2026 роки -679250

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до Програми "Підтримки сил територіальної оборони Збройних сил України, Збройних сил України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Національної поліції України та добровольчого формування Сергіївської ТГ" у 2024 році

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до Програми "Сприяння проведення мобілізації та призову громадян Сергіївської сільської ради до лав Збройних сил України" на 2024 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до Програми "Утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування на 2024 рік".

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до бюджету  Сергіївської  сільської територіальної громади  на 2024 рік

(Лобода В.Г.)

1. Про внесення змін до Регламенту Сергіївської сільської ради.

(Дичок О. Р.)

1. Про зміну назви відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради та внесення змін до Положенння про Відділ соціального захисту населення виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

(Білик І. В.)

1. Про затвердження детального плану території для визначення земельної ділянки під будівництво та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту в с. Сергіївка Миргородського району Полтавської області.

(Нестеренко Т.В.)

1. Про надання дозволу на розміщення телекомунікаційного обладнання ТО «Лайфселл» PICOBTSу Сергіївському ліцеї.

Дичок О.Р.)

1. Про надання дозволу на списання літератури з бібліотечного фонду Розбишівської бібліотеки.

(Богуславець Л.В.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

(Білик І.В.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

(Ілляшенко Н.В.)

Земельні питання:

(Галь В.І.)

1. Про реєстрацію права комунальної власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення.

(Галь В.І.)

1. Про надання дозволу на проектування та будівництво ВОЛЗ ПрАТ «Київстар» по землям Сергіївської сільської територіальної громади.

(Галь В.І.)

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу земельних ділянок у приватну власність.

(Галь В.І.)

1. Про надання дозволу на купівлю земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства громадянину Олексенку В.В. 1,7938 га.

(Галь В.І.)

1. Про внесення  змін  до договорів оренди землі з громадянином Алєксєєвим Г.О.

(Галь В.І.)

1. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (невитребувані паї).

(Галь В.І.)

1. Про внесення змін до договору оренди землі з ТОВ «Вікторія Агро» (кадастровий номер 5320482600:00:001:0100 площею 18,7007 га).

(Галь В.І.)

1. Про передачу в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ «Білики» земельну ділянку площею 1,5433.

(Галь В.І.)

1. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок з громадянином Дугнист. М.Х.

(Галь В.І.)

1. Про проведення інвентаризації земельних ділянок під проєктно-польовими дорогами.

(Галь В.І.)

1. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для городництва та реєстрацію права комунальної власності.

(Галь В.І.)

1. Про внесення  змін до договору оренди земельної ділянки з СФГ «Колос»  з кадастровим номером 5320483401:01:001:0155 площею 55,2342 га.

(Галь В.І.)

1. Про внесення  змін до договорів оренди невитребуваних земельних часток (паїв) із ФГ «Оберіг-2000»

1. Різні питання:

Сільський голова Ігор ЛІДОВИЙ

Запобігання та протидія домашньому насильству