Сергіївська об'єднана територіальна громада

Сергіївська сільська територіальна громада

Громадське обговорення на тему «Стан та перспективи розчищення річки Хорол в межах Сергіївської громади»

В 2018 році відповідно до плану соціально-економічного розвитку Сергіївської громади на 2018 рік та Стратегії розвитку на 2018-2020 роки. На території нашої громади проводились інженерно-гідрографічні вишукування та обстеження річки Хорол в межах с. Сергіївка та с. Розбишівка. З 15 серпня 2018 року відповідно до розпорядження сільського голови розпочалися громадські обговорення на тему «Стан та перспективи розчищення річки Хорол в межах с. Сергіївка та с. Розбишівка».

Під час громадських обговорень жителі нашої громади матимуть змогу ознайомитися з матеріалами технічного-звіту обстеження річки Хорол здійсненого ТОВ «Водбуд-Україна» в 2018 році висловити свої пропозиції та зауваження. Громадські обговорення завершаться громадськими слуханнями в вересні 2018 року у вигляді загальних зборів в селах Сергіївка та Розбишівка на яких працівники ТОВ «Водбуд-Україна» нададуть роз’яснення щодо стану річки Хорол та перспектив її розчищення.

Пропозиції щодо покращення стану річки до Вашої уваги нижче в вкладеннях.

Протяжність річки в межах громади складає 16 кілометрів. Працівники ТОВ «Водбуд-Україна» пропонують розділити заходи по покращенню стану річки на 8 ділянок. На фото картографічні матеріали які дають змогу в загальних рисах ознайомитись з заходами по розчищенню річки, фінансовому обґрунтуванню, та термінах реалізації проекту.

Загальна вартість проекту 11,839,000 тис. грн.. Зрозуміло що за один рік неможливо реалізувати всі заходи по розчищенню річки Хорол тому цей проект виконуватиметься не один рік.

Запобігання та протидія домашньому насильству