Menu

Протокол  №2

Засідання робочої групи з підготовки проєкту Стратегії розвитку Сергіївської територіальної громади на період до 2027 року

30 серпня 2024 року                                                          с. Сергіївка

 

Присутні: 18 члени робочої групи із розробки Стратегії розвитку Сергіївської територіальної громади на період до 2027 року.

Відсутні : 2 члени робочої групи

 Головував : Ігор ЛІДОВИЙ – сільський голова, голова робочої групи

Секретар: Інна БІЛИК -  начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Сергіївської сільської рада, член робочої групи.

Порядок денний:

  1.  Про хід роботи з опитування громадян та юридичних осіб.
  2. Розробка SWOT-аналізу, визначення порівняльних переваг, викликів та ризиків. Основні етапи роботи над розробкою стратегії розвитку.
  3. Прогнозування та моделювання сценаріїв та напрямів розвитку громади. Формулювання робочою групою Місії та стратегічного Бачення. Розробка прогнозних варіантів стратегічних цілей, формулювання завдань та шляхів з їх досягнення.
  4. Поділ на групи для подальшої роботи та аналізу пріоритетних напрямків та заходів з розвитку громади.  
  5. Слухали:

По першому питанню:

Інна ПАНАСЕЙКО, член робочої групи, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, яка привітала всіх присутніх та ознайомила з проведеною роботою щодо опитування мешканців громади, з кількістю опрацьованих анкет. Повідомила, що більш детальна інформація щодо результатів анкетування буде висвітлена на наступному засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку громади.  

 

 ВИРІШИЛИ:

Інформацію взяти до відома.

 

  1. СЛУХАЛИ:

По другому питанню:

Інна ПАНАСЕЙКО  - член робочої групи - начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, яка запросила всіх присутніх розпочати роботу з розробки SWOT- аналізу, зокрема, провести аналіз сильних та слабких сторін, оцінити наявні можливості та загрози для розвитку громади, визначити взаємозв’язок між внутрішніми і зовнішніми факторами впливу на її розвиток, а також визначитись з основними тенденціями розвитку громади. Представила презентацію змодельованого SWOT- аналізу.

 

ВИСТУПИЛИ:

Валентина ГАЛЬ – член робочої групи - начальник відділу земельних відносин та комунальної власності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, зауважила на необхідності розроблення додаткових природоохоронних заходів зі зменшення несанкціонованих стихійних сміттєзвалищ біля водойм та лісосмуг, встановлення контейнерів для збору сміття.

Ігор ВЕРЕЩАКА – член робочої групи – депутат районної ради, член  виконавчого комітету, голова ФГ «Колос-2000», про кваліфіковані трудові ресурси та соціальну значущість у розробці проєктів, де будуть створені робочі місця.

Людмила БОГУСЛАВЕЦЬ, член робочої групи, директор «Центру культури та дозвілля», про організацію та проведення фестивалів створення нових культурно-мистецьких проєктів на території громади.

За результатами проведеного аналізу сильних і слабких сторін, можливостей і загроз розвитку громади робочою групою визначені порівняльні переваги, з урахуванням поточного стану та тенденцій розвитку Сергіївської громади, актуальних проблемних питань у різних сферах діяльності та галузях економіки громади. Робочою групою були сформульовані сильні та слабкі сторони, можливості та загрози розвитку громади, визначені порівняльні переваги, виклики та ризики перспективного розвитку Сергіївської територіальної громади на майбутнє.

 

  1. СЛУХАЛИ:

По третьому питанню

Світлана ІВКО  - член робочої групи – начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, яка запропонувала розглянути та опрацювати три варіанти ймовірних сценаріїв розвитку громади, а саме інерційний (песимістичний) сценарій, модернізаційний (оптимістичний) та реалістичний (базовий) сценарій. Зауважила, що запропоновані сценарії описують послідовність подій від теперішнього до майбутнього стану розвитку громади.

 

 ВИРІШИЛИ:

 За підсумками обговорення та надання пропозицій прийнято рішення щодо визначення реалістичного (базового) сценарію основним сценарієм подальшого розвитку Сергіївської територіальної громади.

 

СЛУХАЛИ:

По четвертому питанню

Інна ПАНАСЕЙКО  - член робочої групи – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, яка проінформувала, що для більш детального опрацювання та проведення  SWOT- аналізу, чинників, які впливають на розвиток громади  треба поділитись на підгрупи за визначеними пріоритетними напрямками та заходами з розвитку громади.

 

ВИРІШИЛИ:

Затвердити розподіл робочої групи за ключовими пріоритетними напрямками та заходами з розвитку громади.

 

Голова робочої групи                                    Ігор ЛІДОВИЙ

 

 

Секретар засідання                                          Інна БІЛИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Карта захисних споруд полтавської області

Корисна інформація

Наказ начальника Миргородського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримкм

Сервісні центри МВС Полтавщини розповідають про алгоритм роботи функціоналу Е-запис

Сервісні центри МВС працюють за принципом екстериторіальності – отримати державну послугу можна у будь-якому регіоні України. А обслуговування в наших підрозділах здійснюється за попереднім записом. Чинний функціонал системи «Е-запис», його графік роботи, генерація та поява слотів для запису регламентується наказом Міністерства внутрішніх справ від 05 листопада 2020 року № 777.

Заступник начальника регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Харківській, Полтавській та Сумській областях Ірина Пархоменко розповіла, як працює Е-запис.

Алгоритм генерації слотів

Слоти для реєстрації в системі Е-запис генеруються автоматично.

Сюди враховуються такі дані: 

  • кількість адміністраторів; 
  • час, відведений на надання послуги;
  • графік роботи сервісного центру МВС. 

Нагадуємо, що з вівторка до п’ятниці наші підрозділи працюють із 08:00 до 17:00, в суботу – з 08:00 до 15:45. Неділя та понеділок – вихідні дні.

Тобто кількість згенерованих слотів на 1 робочий день сервісного центру МВС залежить від часу, необхідного для надання обраної послуги, кількості адміністраторів, які працюють у підрозділі та графіку роботи.

Розподіляються слоти попереднього запису між функціоналом        «Е-запис» і терміналом, що знаходиться в приміщенні сервісного центру МВС у середньому 50% на 50 %. Усі неотримані громадянами слоти через Е-запис у визначений день прийому стають  доступними в терміналі.

Слоти формуються в системі для отримання послуг на 21 день наперед.

Слоти в онлайн-сервісі стають доступними порційно та в рандомному порядку. Тобто щодня системою вивільняються по 10% слотів від загальної кількості згенерованих 21 день наперед. Слоти з’являються автоматично з 08:00 до 17:00 кожного дня. Зауважимо, що при цьому здійснити запис через Е-запис можливо цілодобово.

У терміналі відображаються слоти на поточний день і ті слоти, які залишилися неотриманими через онлайн-сервіс. Зареєструватися через термінал можна виключно в робочий час з 08:00 у день звернення.

Скасування реєстрації через Е-запис онлайн

Якщо людина з якихось причин не може відвідати сервісний центр МВС для отримання послуги, слот для якої вона реєструвала заздалегідь у Е-записі, ми просимо скасовувати такий слот онлайн. У такому випадку скасований слот з’явиться в системі Е-запису з новим номером і в рандомному порядку, у тому числі й у нічний час.

Скасувати реєстрацію через Е-запис можна не пізніше ніж за 2 години до вказаного часу на отримання послуги.

У разі неявки відвідувача для отримання послуги протягом трьох хвилин із моменту запрошення до адміністратора, його запис автоматично скасовується. Взамін автоматично скасованих слотів системою генеруються додаткові, які отримують нові номери та потрапляють у загальний доступ для подальшого запису до термінала.

Якщо ж відвідувач вчасно звернувся до робочого місця адміністратора сервісного центру МВС для отримання послуги, але були виявлені передбачені законодавством підстави для відмови в її наданні – такий запис скасовується з обранням підстави про відмову в обслуговуванні. Такий скасований слот теж потрапить у загальний доступ до термінала.

Нагадуємо, з метою унеможливлення зовнішнього стороннього втручання в систему продовжується робота над удосконаленням попередньої реєстрації для отримання послуг. З 14 січня проходить тестування оновленої системи Е-запису. На час перехідного періоду реєстрація відбувається за старою та новою версіями системи – усе залежить від обраного регіону та сервісного центру МВС для отримання послуги. Щоб здійснити реєстрацію на сторінці Е-запис знайдіть територіально зручний для вас сервісний центр МВС і перейдіть за посиланням.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.

У сервісних центрах МВС Полтавщини відновлено перереєстрацію транспортних засобів та запроваджено тестування оновленої версії е-запису

вгору