Оформлення ідентифікаційних документів

Виплата бюджетної дотації за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби є одним із заходів державної підтримки галузі тваринництва, що координується Міністерством аграрної політики та продовольства України. Нормативно-правовою основою виплат дотації на молодняк є Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва.
Перш ніж подавати документи на отримання вищезазначеної дотаціївласник тварин має ідентифікувати теля шляхом біркування та реєстрації, для цього необхідно оформлення паспорту на теля, яке було народжене в господарстві, та присвоєння йому ідентифікаційного номера.
З метою прискорення даної процедури розроблено графік виїздів ветлікарів Гадяцького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області по сільських радах.

Оформлення ідентифікаційних документів буде проводитися з 09-00 год в приміщенні вказаної сільської ради:
Понеділок (30.07.2018 р.) - Сергіївська - Богуславець А.
(Четвер) 02.08.2018 р. - Качанівська - Богуславець А.
(П’ятниця) 03.08.2018 р. - Розбишівська - Богуславець А.