30 липня в усьому світі відзначається Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Він був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

До участі у проведенні  заходів присвячених відзначенню Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми долучилися працівники служби у справах дітей, відділу освіти, молоді, спорту, культури та соціального захисту, фахівці соціальної роботи Сергіївської сільської ради та поліцейський офіцер громади сектору взаємодії з громадами Миргородського РВП. Відбулося засідання круглого  столу  «Взаємодія суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми». Під час засідання учасники обговорювали та обмінювались думками, стосовно виявлення, ідентифікації та надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми, реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми. Проведено інформаційну акцію  «Протидія торгівлі людьми». Метою акції є підвищення рівня обізнаності наших громадян щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування та актуальності таких понять, як «торгівля людьми» та «експлуатація».