Волонтерки з села Качанове - Лілія Лобода, Наталія Ляшик, Раїса Кревсун та Ольга Заболотна долучилися до об'єднання волонтерів Гадяцький Борщ.

Ініціаторкою створення такого об'єднання є пані Ірина Каплій, яка зібрала в свою команду волонтерів зі всієї Гадяччини. “Гадяцький борщ” — напівфабрикат із сушених овочів та м’яса, з якого наші захисники можуть зварити смачну і наваристу страву.

Жінки організували процеси нарізання та сушки овочів у Качанівському клубі, за один раз готують та відправляють в сушарку до 25 кг овочів.

Щиро дякуємо за вашу працю та небайдужість! Закликаємо усіх жителів громади долучитися до збору овочів (морква, буряк, капуста, зелень) та допомогти команді волонтерів, аби гадяцький борщ не раз тішив наших захисників.