Як повідомив Глава держави, ця платформа має стати майданчиком для постійного прямого діалогу держави та підприємців.

Щоб Україна мала ресурс для Перемоги, мають перемагати українські товари, українські послуги, українське споживання та український експорт, тобто українські підприємці.

Кожен зараз має пам’ятати: фронт у нас один, і його витягують на собі наші воїни. Але, щоб фронт був ефективним, повинна бути ефективною та сильною вся Україна – кожен, хто працює заради держави та людей.

Глава держави доручив Кабінету Міністрів України розробити кілька практичних кроків для активізації цієї платформи.

Крім того, Президент повідомив, що нині триває робота з партнерами щодо страхування від воєнних ризиків усіх інвестицій в Україну, а також збереження та розширення можливостей українського експорту.

Всеукраїнська економічна платформа «Зроблено в Україні» – це принципово новий механізм комунікації з підприємцями. Це не тільки про діалог, а і про дії.