2 березня 2017 року в приміщенні  Розбишівського СБК  відбувся районний огляд-конкурс дитячої художньої самодіяльності «Веселка - 2017», У ньому взяло участь 80 юних  артистів Сергіївської ОТГ.

Районне журі відзначило масовість, різножанровість, високу артистичність, сценічну культури учасників заходу. Переможцями огляду-конкурсу стали дитячі колективи та окремі виконавці: Устименко Мирослава, танцювальний колектив «Імпульс» Качанівської ЗОШ І-ІІІ ст., учасників літературно-музичної композиції «Герої не вмирають», молодшу групу танцювального колективу «Фарби» Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст., учасників вокально-хореографічної композиції «Моя Україна зі мною», молодшу танцювальну групу «Сонечко» Розбишівської ЗОШ І-ІІІ ст. Вони будуть нагороджені  дипломами відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

Учасники літературно-музичної композиції «Герої не вмирають» та Мигаль О.П., керівник танцювального гуртка Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст., братимуть участь у зональному огляді конкурсі дитячої художньої самодіяльності «Веселка - 2017» у м.Гадяч.

Ілляшенко А.Г., заступник директора з навчально-виховної роботи Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ст., Мигаль О.П., керівник танцювального гуртка, дякують адміністрації Розбишівського СБК за теплий прийом, педагогам та адміністрації Сергіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів за розуміння і підтримку, батькам учнів, учасників художньої самодіяльності за допомогу.