21 березня 2017 року в Шишацькій обласній гімназії-інтернаті для обдарованих дітей екологічна агітбригада «Сполох»  Качанівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Сергіївської сільської ради виборола  ІІІ місце у зональному етапі обласного конкурсу екологічних агітбригад та екологічних театрів(шоу) серед команд Гадяцького, Зіньківського, Великобагачанського районів та територіальних громад Білоцерківської та Шишацької.

Активну участь у підготовці взяли педагоги-організатори Щіпка О.І,, Пустовгар В.М., вчитель української мови та літератури Чирвон Л.Ф., учитель географіїї Корж В.В., хореограф Калюжка Н.О та учні школи М’яло Ю., Чирвон А., Кревсун Л., Грабінська А., Коваленко В., Одинець А., Устименко М., Тарапата Л., Гриценко Ю., Дімітрова Л., Якимцов О.