Menu

Сергіївська сільська рада повідомляє про розроблення проекту генерального плану с. Новоселівка, що викликано потребою у впорядкуванні існуючих та виділенні нових територій для подальшого містобудівного та соціально-економічного розвитку населеного пункту.

Розробник – ТОВ «Консультаційний центр».

Для ознайомлення, проект генерального плану с. Новоселівка, розміщено в приміщенні Сергіївської сільської ради за адресою: с. Сергіївка вул. Центральна, 9 (Нестеренко Т.В.) та в додатку.

Пропозиції, що містять обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил, у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом подаються для реєстрації з 29 травня   2020 до 29 червня   2020  (інформація за телефоном  0501952030).

Корисна інформація

ПОСТАНОВА від 08 квітня 2020 р. № 264 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:

Уряд встановив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій

На карантині: що варто знати про дистанційну роботу та гнучкий режим робочого часу

вгору