Тридцять дев’ятої сесії сьомого скликання

Сергіївської сільської ради. (10.07.2020 року 14-00)

1. Про виконання Стратегії Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 рік за перше півріччя 2020 року.

(Панасейко І.М.)

1. Про виконання Програм за І півріччя 2020 року затверджених Сергіївською сільською радою на 2020 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про виконання Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік за перше півріччя.

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до діючих Програм відповідно до внесених змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2020 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до Положення про «Центр надання соціальних послуг» Сергіївської сільської ради.

(Лобода Ю.В.)

1. Про затвердження рішень виконавчого комітету Сергіївської сільської ради прийнятих в міжсесійний період.

(Лобода В.Г.)

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2020 рік.

(Лобода В.Г.)

1. Про встановлення місцевих податків та зборів на 2021 рік.

(Галь В.І., Близнюк Т.О.)

1. Про ініціювання входу Сергіївської сільської ради до складу Засновників Гадяцького районного фонду підтримки підприємництва.

(Лідовий І.Г.)

1. Про надання дозволу на передачу основних засобів з балансу філії Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради – Сергіївська сільська бібліотека на баланс відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради, а саме на Сергіївську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. та Сергіївський ДНЗ «Джерельце» за загальною балансовою вартістю 121грн. 74 коп.

(Литвиновська Л.І.)

1. Про надання дозволу на передачу основних засобів з балансу філії Центру культури та дозвілля Сергіївської сільської ради – Сергіївська сільська бібліотека на баланс СКП «Добробут» Сергіївської сільської ради, за загальною балансовою вартістю 203грн. 50 коп.

(Литвиновська Л.І.)

1. Про внесення змін до структури і штатного розпису бюджетних установ, що фінансуються з бюджету сільської ради на 2020 рік.

(Лобода В.Г.)

1. Про виплату коштів на допомогу в поховані померлих громадян.

(Ілляшенко Н.В.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги. (?).

(Ілляшенко Н.В.)

1. Земельні питання.

(Галь В.І.)

1. Різні питання:

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ №5 СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ВІД 10.07.2020 РОКУ

1. Про підсумки роботи із зверненням громадян за перше півріччя 2020 року.

(Батура Я.Д.)

1. Про святкування Дня села в населених пунктах Сергіївської сільської ради.

(Лідовий І.Г.)

1. Про реєстрацію зміни №2 до колективного договору на 2015-2020 роки Розбишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Полтавської обласної ради.

4. Про взяття на пільговий квартирний облік Приходька Олександра Борисовича

(Лобода Ю.В)