про оприлюднення проекту документа державного планування
та ЗВІТУ про стратегічну екологічну оцінку
проекту “Генеральний план

села Новоселівка Гадяцького району Полтавської області”

1. Повна назва документу державного планування;

Генеральний план села Новоселівка Гадяцького району Полтавської області.

1. Повне найменування органу, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Сергіївська сільська рада Гадяцького району Полтавської області

1. Передбачена процедура громадського обговорення.

Дати початку та строки здійснення процедури.

10.12.2020 на офіційному вебcaйті Сергіївської сільської ради Гадяцького району(https://sergiyvska-rada.gov.ua/servisy/oholoshennia/1439-prodovzbennia-karantynu-13) опублікована Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки документу державного планування “Генеральний план села Новоселівка Гадяцького району Полтавської області” (далі по тексту - Заява). Повідомлення про оприлюднення Заяви опубліковане у друкованих виданнях  “Гадяцький вісник” (19.11.2020), “Базар Медіа” (10.12.2020) та  розміщене на офіційному веб-сайті Сергіївської  сільської ради Гадяцького району  (Сергіївської ОТГ) 10.12.2020 (sergiyvska-rada.gov.ua).

Датою початку процедури громадського обговорення Заяви вважати
10 грудня 2020 року. Строк громадського обговорення, для надання зауважень і пропозицій у письмовому або електронному вигляді, встановлено 15 днів. Дата закінчення громадського обговорення Заяви – 25 грудня 2020 року.

Зауважень і пропозицій до Заяви від громадян та юридичних осіб у визначений строк не надходило.

29.05.2020 на офіційному веб-caйті Сергіївської сільської ради Гадяцького району  (Сергіївської ОТГ) (sergiyvska-rada.gov.ua) опублікований проект документа державного планування “Генеральний план села Новоселівка Гадяцького району Полтавської області” та  31.12.2020 - розділ “Охорона навколишнього природного середовища. Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту “Генеральний план села Новоселівка Гадяцького району Полтавської області” (далі по тексту відповідно - проект ДДП та звіт про СЕО).

Повідомлення про оприлюднення проекту ДДП та звіту про СЕО опубліковане у друкованих виданнях “Гадяцький вісник” (31.12.2020), “Базар медіа” (14.01.2021) та розміщене на офіційному веб-сайті Сергіївської сільської ради Гадяцького району ( Сергіївська ОТГ)  (31.12.2020 ). Дата початку процедури громадського обговорення проекту ДДП та звіту про СЕО – 14.01.2021

Строк громадського обговорення встановлено 30 днів для надання зауважень та пропозицій у письмовому та електронному вигляді. Закінчення громадського обговорення (прийому зауважень та пропозицій) - 12:00 13.02.2021.

Громадські слухання не заплановані.

1. Орган від якого можна отримати інформацію і адресу за якою можна ознайомитись з проектом ДДП та звітом про СЕО та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується проекту ДДП:

Сергіївська сільська ради Гадяцького району Полтавської області, адреса: - с. Сергіївка, вул. Центральна, 9.

Micцe знаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується проекту ДДП:

- офіційні веб-сайти Міністерства екології та природних pecypciв України, Департаменту екології та природних ресурсів і Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, Головного управління статистики у Полтавській області, Гадяцької районної державної адміністрації Полтавської області.

1. Повне найменування органу до якого подаються зауваження i пропозиції, його поштова та електронна адреса, строки подання зауважень i пропозицій:

Сергіївська сільська рада Гадяцького району Полтавської області. Поштова адреса: Сергіївська сільська рада, вул. Центральна, 9, с. Сергіївка, Гадяцький район, Полтавська область, 37332, електронна адреса (e-mail: vykonkom@sergiyvska-rada. gov.ua)  , конт.тел. (05354)54131

Зауваження та пропозицій подаються у письмовому та електронному вигляді протягом 30 днів з 14 січня 2021 року.

1. При розробці звіту про СЕО відсутня необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту ДДП.

Вик. _______________________