Menu

Документація розроблена та пропонується до громадського обговорення. Загальна кошторисна вартість складає 4 млн. 501 тис. Передбачені такі роботи:

  • Заміна даху приміщення
  • Утеплення стін мін ватою покритою декоративною штукатуркою
  • Внутрішні роботи (підлога дерево, лінолеум, стіни гіпсокортон)
  • Ремонт приміщення бібліотеки
  • Опалення – твердопаливне для глядацького залу підігрітим повітрям
  • Опалення бібліотеки - електричне та твердопаливне з водяним теплоносієм

Свої пропозиції пропонуємо надсилати на адресу 37332 вул. Центральна 9 с Сергіївка та електронну почту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , додавайте коментарі на офіційній сторінці на ФБ, та телеграм каналі Сергіївські новини за посиланням https://t.me/sergiyvka  а також безпосередньо звертайтеся до депутатів сільської ради та старости Качанівського старостату Хоптинської Т.Г та до сільського голови Лідового І.Г. Також пропонуємо висловлюватися щодо подальшої долі приміщення в якому розташований сільський клуб  по вул. Центральна с Качанове

Обговорення триватиме до 30.04.2021 року після якого на сесії сільської  ради депутати приймуть рішення про подачу проекту на експертизу.

 

Вкладення:
Скачати цей файл (СБК_1 (1).doc)СБК_1 (1).doc
Скачати цей файл (СБК_2.doc)СБК_2.doc

Корисна інформація

ПОСТАНОВА від 08 квітня 2020 р. № 264 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:

Уряд встановив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій

На карантині: що варто знати про дистанційну роботу та гнучкий режим робочого часу

вгору