До уваги жителів Миргородського району

Центр масової  вакцинації в Миргороді цього тижня працює із вівторка по неділю

Цього тижня Центр масової вакцинації у Миргороді буде працювати у вівторок, середу, четвер, п’ятницю, суботу та неділю (20, 21, 22, 23, 24, 25 липня) на базі Миргородського міського будинку культури за адресою: м. Миргород, вул. Гоголя, 141/1.

Вакцинація в районному центрі триватиме з 9:00 до 18:00 годин.

Записатися на щеплення можна за телефонами: 0669725840, через сімейного лікаря або в додатку «Дія».

Із собою брати паспорт, ідентифікаційний код або декларацію з сімейним лікарем.

Вакцинація – єдиний інструмент, який дасть змогу швидко повернутися до звичного життя.

ПОСТАНОВА від 08 квітня 2020 р. № 264 "Деякі питання надання державної соціальної допомоги"

З метою посилення соціального захисту населення на період вжиття заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Кабінет Міністрів України постановляє:

Уряд встановив доплати окремим категоріям громадян та індексацію пенсій

На карантині: що варто знати про дистанційну роботу та гнучкий режим робочого часу