одинадцятої сесії восьмого скликання

Сергіївської сільської ради. (05.11.2021 року)

1. Про внесення змін до Комплексної програми освіти на території Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до Програми розвитку культури на 2021 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до Програми «Благоустрій» на 2021 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до Програми фінансова підтримка КП «Сергіївське» та здійснення внесків до його статутного капіталу на 2021 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до Програми «Утримання об’єктів спільного користування чи ліквідації негативних наслідків діяльності об'єктів спільного користування на 2021 рік».

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік.

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік.

(Лобода В.Г.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

(Ілляшенко Н.В.)

1. Про виплату на поховання померлим громадянам.

(Ілляшенко Н.В.)

1. Про включення до переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають передачі в оренду.

(Галь В.І.)

1. Про продовження договору оренди майна АТ УКРПОШТА.

(Галь В.І.)

1. Про надання дозволу на  розробку  проекту землеустрою  щодо   відведення   земельної  ділянки  для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій орієнтовною площею 0,0060 га.

(Галь В.І.)

1. Про затвердження документації із землеустрою та реєстрацію права комунальної власності на земельну ділянку.

(Галь В.І.)

1. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду.

(Галь В.І.)

1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Сергіївської сільської ради.

(Галь В.І.)

1. Про надання дозволу на викуп земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства громадянину Пащенку П.М.

(Галь В.І.)

1. Про припинення прав на землю громадян на території Сергіївської сільської ради.

(Галь В.І.)

1. Про надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у землі для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

(Галь В.І.)

1. Про затвердження документацій із землеустрою та передачу земельних ділянок у приватну власність.

(Галь В.І.)

1. Про надання дозволів на розробку проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства

1. Інші питання.
  2. Різні питання:

- «Про затвердження тарифів на послуги для населення Сергіївської сільської ради, які надає СКП  «Добробут» Сергіївської сільської ради».