дванадцятої сесії восьмого скликання

Сергіївської сільської ради. (03.12.2021 року)

1. Про виконання бюджету Сергіївської сільської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.

(Лобода В.Г.)

1. Про роботу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради та сільського голови за період з 13 листопада 2020 року по 13 листопада 2021 року.

(Лідовий І.Г.)

1. Про внесення змін до Програм Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік (відповідно до внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік).

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до бюджету Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік.

(Лобода В.Г.)

1. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сергіївської сільської ради на 2022 рік.

(Дичок О.Р.)

1. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Сергіївської сільської ради.

(Дичок О.Р.)

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Веселе.

(Галь В.І.)

1. Про затвердження документацій із землеустрою та передачу земельних ділянок у приватну власність.

(Галь В.І.)

1. Про виділення земельної ділянки в натурі (на місцевості) власниці земельної частки (паю) громадянці Ктітор К.С., на території Сергіївської сільської ради.

(Галь В.І.)

1. Про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

(Галь В.І.)

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва.

(Галь В.І.)

1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби.

(Галь В.І.)

1. Про надання дозволів на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у землі загального користування.

(Галь В.І.)

1. Про продовження договору оренди земельної ділянки під магазином.

(Галь В.І.)

1. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

(Галь В.І.)

1. Про розірвання договорів оренди землі з ПСП «Чорнухи Агро»

1. Інші питання.
  2. Різні питання:

- Про розгляд листа директора комунального некомерційного підприємства «Гадяцька міська центральна лікарня» Гадяцької міської ради Олександра Шаповала від 01.11.2021 за №01-10/1786 (Про передачу субвенції для утримання стоматологічного кабінету в с. Петрівка-Роменська).

(Лідовий І.Г.)

- Про розгляд листа голови Миргородської районної ради Н.О. Гирки №02-31/505 від 30.11.2021 «Про можливість при формуванні бюджету Сергіївської сільської громади на 2022 рік передбачити субвенцію до районного бюджету для забезпечення повноцінного функціонуванні районної ради».

(Лідовий І.Г.)

- Про Проєкт "«Поліпшення технічного стану та благоустрою прибережної зони р. Хорол в межах Сергіївської ТГ Гадяцького району Полтавської області на ділянці №1 від ПК-0 до ПК-1 та на ділянці №2 від ПК-5 до ПК-7» став ПЕРЕМОЖЦЕМ в обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області.