З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації, що є документом державного планування місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку в його складі  Сергіївська сільська рада повідомляє про початок та строки громадського обговорення документу “Зміни до генерального плану села Лободине Гадяцького району Полтавської області в частині меж населеного пункту з розробкою детального плану території для розміщення комплексу з приймання, доробки та відвантаження зерна у східній частині села”.

Змінами до генерального плану з розробкою детального плану передбачено узгодження меж села в містобудівній документації відносно до сучасного землерозподілу і розробка Детального плану території с/г підприємства з метою розміщення комплексу з приймання, доробки та відвантаження зерна.

Містобудівна документація та звіт СЕО розроблений ФОП Вітько О.Л. на замовлення Сергіївскьої сільської ради. Орган, що прийматиме рішення про затвердження: Сергійвська сільська рада.

З матеріалами документу державного планування (містобудівна документація) та звіту СЕО “Зміни до генерального плану села Лободине Гадяцького району Полтавської області в частині меж населеного пункту з розробкою детального плану території для розміщення комплексу з приймання, доробки та відвантаження зерна у східній частині села” можна ознайомитись на сайті Сергіївської сільської ради http://sergiyvska-rada.gov.ua/ та ознайомитись та надати пропозиції в Сергіївській сільській раді щоденно (крім вихідних) з 15 травня 2019р. в робочий час за адресою: 37322  Полтавська обл., Гадяцький р-н, с. Сергіївка, вул. Центральна, 9.

Строк завершення громадських обговорень  17 червня 2019р.

Громадські слухання відбудуться: 18 червня 2019 р в приміщенні Сергіївської сільської ради за адресою Полтавська обл., Гадяцький р-н, с. Сергіївка, вул. Центральна, 9.

Сергіївська сільська рада