5 листопада 2019 року о 14:00 буде проведено позачергову сесію Сергіївської сільської ради, а також засідання виконавчого комітету. Попередньо, о 13:00, відбудеться засідання постійних депутатських комісій Сергіївської сільської ради.

Тридцять третьої сесії сьомого скликання

Сергіївської сільської ради. (05.11.2019 року)

1. Про Внесення змін до Програм Сергіївської сільської ради (відповідно внесених змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік).

(Панасейко І.М.)

1. Про внесення змін до бюджету об’єднаної сільської територіальної громади на 2019 рік.

(Лобода В.Г..)

1. Про виконання виконання бюджету об’єднаної сільської територіальної громади за 9 місяців 2019 року.

(Лобода В.Г.)

1. Про затвердження рішень виконавчого комітету Сергіївської сільської ради прийнятих в міжсесійний період.

(Ілляшенко Н.В.)

1. Про надання одноразової матеріальної допомоги. (2 – 3тис. грн. (онкохворі, 1 – 2 тис. грн. інваліду І групи ).
  2. Про виплату коштів на допомогу в поховані померлих громадян. (1 – 1 тис. грн.)

(Ілляшенко Н.В.)

1. Земельні питання.
  2. Інші питання.
  3. Різні питання:

- Про розробку Плану соціально-економічного розвитку Сергіївської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ №14 СЕРГІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ВІД 05.11.2019 РОКУ

1. Про стан медичного обслуговування на території населених пунктів Сергіївської сільської ради.

(Кереченко В.В.)

1. Інші питання.