Наказ управління соціального

07 грудня  2021 року № 84

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

„ВИДАЧА НАПРАВЛЕННЯ НА ОТРИМАННЯ ПОСЛУГ ІЗ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ПОСТРАЖДАЛИМ УЧАСНИКАМ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ, ВЕРЕРАНАМ ВІЙНИ З ЧИСЛА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ/ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ, ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ ТА ЧЛЕНАМ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) ТАКИХ ОСІБˮ

Миргородської районної державної адміністрації

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги  та / або центру надання адміністративних послуг)

Інформація про суб’єкт надання адміністративної послуги та / або центр надання адміністративних послуг виконавчий орган ради об’єднаної територіальної громади

Місцезнаходження

37600, Полтавська область, місто Миргород, вулиця, Гоголя, 80

відділ № 1 38300, смт В.Багачка вул. Шевченка, 73

відділ № 2 37300, м.Гадяч, вул.Полтавська, 44

відділ № 3 37200, м.Лохвиця, вул.Перемоги, 8

відділ № 4 38000, смт Шишаки, вул.Партизанська, 6

Інформація щодо режиму роботи

Графік роботи: понеділок - четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця з 8.00 до 16.00

обідня перерва з 12.00 до 13.00,

вихідний – субота, неділя

Телефон / факс, адреса електронної пошти та веб-сайт)

тел./факс: (05355), тел. 5-25-41

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

Закони України

Закон України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 27. 12. 2017 № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб» (зі змінами), Постанова Кабінету Міністрів України  від 12.07.2017 № 497 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб»

Акти центральних органів виконавчої влади

Умови отримання адміністративної послуги

Підстава для отримання адміністративної послуги

Заява, наявність відповідного пакету документів. Психологічною реабілітацією забезпечуються постраждалі учасники Революції Гідності, учасники антитерористичної операції та особи, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (учасники бойових дій, особа з інвалідністю внаслідок війни, учасник війни, постраждалі учасники Революції Гідності)

Перелік необхідних документів

1. Заява довільної форми (за умови пред'явлення паспорта громадянина України (паспортного документа іноземця);

2. Копії документів (за умови пред'явлення оригіналів): - посвідчення учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни, або постраждалого учасника Революції Гідності;

- документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з безпосереднім перебуванням в районах антитерористичної операції у період її проведення, або копія документа про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення;

- копія свідоцтва про шлюб (для отримувачів послуг, зазначених в абзаці сьомому підпункту 2 пункту 2 Порядку)

Спосіб подання документів

Заява з  необхідними документами приймаються управлінням соціального захисту населення лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі  (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики, інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування або Єдиний державний веб-портал електронних послуг).

Заяви з необхідними документами також приймаються уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради та посадовими особами центру надання адміністративних послуг, які реєструють заяву та формують електронну справу шляхом заповнення відповідної електронної форми з використанням інформаційних систем Мінсоцполітики  і не пізніше ніж протягом наступного робочого дня надсилають електронну справу відповідному замовнику послуг засобами електронного зв’язку через інформаційні системи Мінсоцполітики з дотриманням вимог Законів України

Платність (безоплатність) надання

Адміністративна послуга надається безоплатно

Строк надання

Перелік підстав для відмови

у наданні

1. Надання неповного пакету документів

2. Невідповідність вмісту наданого пакета документів вимогам чинного законодавства.

3.Виявлення недостовірних відомостей у поданих документах.

Результат надання адміністративної послуги

Повідомлення про реєстрацію в журналі обліку звернень учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності про проходження психологічної реабілітації

Способи отримання відповіді (результату)

Особисто, у випадках, передбачених законодавством: через представника (законного представника), засобами поштового або телекомунікаційного зв’язку