Наказ управління соціального

07 грудня  2021 року № 84

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

„ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ ПРО ВИПЛАТУ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦЇЇ ВАРТОСТІ ПРОЇЗДУ ПОСТРАЖДАЛИХ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ, ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ З ЧИСЛА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ/ОПЕРАЦІЇ ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ, ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ ТА ЧЛЕНІВ СІМЕЙ ЗАГИБЛИХ (ПОМЕРЛИХ) ТАКИХ ОСІБ ДО СУБ’ЄКТІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ПСИХОЛОГІЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ ТА НАЗАД”

Миргородської районної державної адміністрації

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги та / або центру надання адміністративних послуг)

Інформація про суб’єкт надання адміністративної послуги та / або центр надання адміністративних послуг виконавчий орган ради об’єднаної територіальної громади

Місцезнаходження

37600, Полтавська область, місто Миргород, вулиця, Гоголя, 80

відділ № 1 38300, смт В.Багачка вул. Шевченка, 73

відділ № 2 37300, м.Гадяч, вул.Полтавська, 44

відділ № 3 37200, м.Лохвиця, вул.Перемоги, 8

відділ № 4 38000, смт Шишаки, вул.Партизанська, 6

Інформація щодо режиму роботи

Графік роботи: понеділок - четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця з 8.00 до 16.00

обідня перерва з 12.00 до 13.00,

вихідний – субота, неділя

Телефон / факс, електронна  адреса, офіційний веб-сайт

тел./факс: (05355), тел. 5-25-41

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

Закони України

Закон України „Про статус ветеранів війни, гарантії соціального захисту” від 22.10.1993 № 3551-ХІІ,  «Про Державний бюджет України» на відповідний рік

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 23.08.2016р. № 528 «Про затвердження Порядку виплати грошової компенсації вартості проїзду постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб, до суб’єктів надання послуг для проходження психологічної реабілітації та назад»

Акти центральних органів виконавчої влади

Умови отримання адміністративної послуги

Підстава для отримання

Звернення учасника антитерористичної операції та  постраждалого учасника Революції Гідності з числа осіб, яким установлено один з таких статусів:

- учасник бойових дій - відповідно до пунктів 19,20 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- особи з інвалідністю  внаслідок війни – відповідно до пунктів 10-14 частини другої статті 7 Закону;

- учасник війни – відповідно до пункту 13 статті 9 Закону;

- постраждалий учасник Революції Гідності – відповідно до ст.16.1. Закону;

-особи, на яку поширюється чинність Закону, - відповідно до абзаців четвертого - восьмого  та  чотирнадцятого пункту 1 статті 10 Закону.

Дія Порядку поширюється також на осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю внаслідок війни I групи, та дружину (чоловіка) особи.

Перелік необхідних документів

Для відшкодування вартості проїзду до суб’єктів надання послуг і назад отримувачі послуг подають до органів соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) такі документи:

1) заяву про надання грошової компенсації із зазначенням рахунку, відкритого в банківській установі, та адреси для надіслання органом соціального захисту населення повідомлення про прийняте рішення (електронною поштою або на паперовому носії);

2) копію паспорта або іншого документа, що засвідчує особу заявника та місце його проживання;

3) заповнений суб’єктом надання послуг відривний корінець направлення на психологічну реабілітацію із зазначенням строків проведення такої реабілітації;

4) оригінали проїзних документів, що підтверджують витрати на оплату проїзду (на проїзному документі повинні бути зазначені дата проїзду та його вартість).

Спосіб подання документів

Документи подаються особисто заявником за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування)

Платність (безоплатність) надання

Послуга надається на безоплатній основі

Строк надання

Протягом десяти робочих днів з дати надходження документів

Перелік підстав для відмови у наданні

У разі  коли звернення  за виплатою грошової компенсації вартості проїзду до реабілітаційних установ та назад надійшло пізніше ніж через 90 календарних днів із зазначеної в проїзному документі дати закінчення поїздки.

Результат надання адміністративної послуги

Рішення про  відшкодування  (відмову у відшкодуванні ) вартості проїзду до  суб’єктів надання послуг і назад  для проходження психологічної реабілітації

Способи отримання відповіді (результату)

Повідомлення надсилається поштою на паперових носіях чи електронною поштою.