Наказ управління соціального

07 грудня  2021 року № 84

ІНФОРМАЦІЙНА КАРТКА

адміністративної послуги

„ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ НАПРАВЛЕННЯ ДО РЕАБІЛІТАЦІЙНОЇ УСТАНОВИ  ДЛЯ НАДАННЯ РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ЗА ПРОГРАМОЮ «РЕАБАЛІТАЦІЯ ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ

Миргородської районної державної адміністрації

(найменування суб’єкта надання адміністративної послуги та / або центру надання адміністративних послуг )

Інформація про суб’єкт надання адміністративної послуги та / або центр надання адміністративних послуг/ виконавчий орган ради об’єднаної територіальної громади

Місцезнаходження

37600, Полтавська область, місто Миргород, вулиця, Гоголя, 80

відділ № 1 38300, смт В.Багачка вул. Шевченка, 73

відділ № 2 37300, м.Гадяч, вул.Полтавська, 44

відділ № 3 37200, м.Лохвиця, вул.Перемоги, 8

відділ № 4 38000, смт Шишаки, вул.Партизанська, 6

Інформація щодо режиму роботи

Графік роботи: понеділок - четвер з 8.00 до 17.15, п’ятниця з 8.00 до 16.00

обідня перерва з 12.00 до 13.00,

вихідний – субота, неділя

Телефон / факс, електронна  адреса, офіційний веб-сайт

тел./факс: (05355), тел. 5-25-41

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги

Закони України

Закон України ,,Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні” від 06.10.2005 № 2961-IV

Акти Кабінету Міністрів України

Постанова Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20.01.2021 № 30)

Акти центральних органів виконавчої влади

Наказ Міністерства соціальної політики України від 11.02.2021 № 76 „Про затвердження форм документів щодо направлення дітей з інвалідністю для отримання реабілітаційних послуг”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 01.03.2021 за № 259/35881

Умови отримання адміністративної послуги

Підстава для отримання

Індивідуальна програма реабілітації особи з інвалідністю, дитини з інвалідністю, форма яких затверджена наказом Міністерства охорони здоров’я України від 08.10.2007 № 623, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 19 жовтня 2007 за № 1197/14464

Перелік необхідних документів

1.Заява про надання послуг із реабілітації.

2.Паспорт громадянина України одного з батьків дитини,

супроводжуючої особи або законного представника (документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання - у разі подання ID-картки).

3.Свідоцтво про народження дитини - для осіб віком до 14 років, або паспорт громадянина України (документ, що підтверджує реєстрацію місця проживання - у разі подання ID-картки)

4.Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків дитини, одного з батьків дитини, супроводжуючої особи або законного представника (за необхідності).

5.Індивідуальна програма реабілітації видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу.

6.Виписка з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого

(форма No 027/о).

7.Документ, який підтверджує статус дитини-сироти/ дитини, позбавленої батьківського піклування - для дитини-сироти/ дитини, позбавленої батьківського піклування.

Спосіб подання документів

Заява разом з необхідними документами для забезпечення дитини реабілітаційними послугами приймається уповноваженими посадовими особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади та адміністраторами центру надання адміністративних послуг, які передають їх протягом трьох робочих днів з дати надходження відповідному місцевому органу.

Платність (безоплатність) надання

Адміністративна послуга надається безоплатно

Строк надання

В міру надходження коштів впродовж календарного року

Перелік підстав для відмови у наданні

Подання документів не в повному обсязі

Результат надання адміністративної послуги

1.Забезпечення реабілітаційними послугами.2.Поштою, або електронним листом (за клопотанням суб’єкта звернення) – в разі відмови в наданні послуги.

Способи отримання відповіді (результату)

Надання суб’єкту звернення копії двостороннього договору на  забезпечення дитини реабілітаційними послугами (особисто) та направлення двостороннього договору до реабілітаційної установи (поштою).