Про виділення коштів із місцевого бюджету в сумі 74,100  тис. грн. для запобігання занесенню і поширенню на території Сергіївської сільської ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом  COVID-19

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

вул. Центральна, 9, с. Сергіївка, Гадяцький р-н, Полтавська обл..37332,

тел., факс (05354) 54-1-31 E-mail: vykonkom@sergiyvska-rada.gov.ua  Код ЄДРПОУ 41066102

П Р О Т О К О Л

19 березня  2020 року

Головував:

Лідовий І.Г.

Сільський голова,  голова сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Присутні:

Члени комісії:

Запрошені:

Білаш  С.М.

Дичок О.Р.

Кавун А.І.

Галь В.І.

Лобода В.Г.

Нестеренко Т.В.

Батура Я.Д.

Кереченко В.В.

Керівники підприємств,

установ, організацій.

Порядок  денний:

1. Про виділення коштів із місцевого бюджету в сумі 74,100  тис. грн. для запобігання занесенню і поширенню на території Сергіївської сільської ради гострої респіраторної хвороби, спричиненої корона вірусом           COVID-19.

1. СЛУХАЛИ:

Інформацію Лідового І.Г. – Сергіївського сільського голову,  начальника штабу сільської комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій про виділення коштів із місцевого бюджету в сумі 65,000 тис. грн. для перерахування  коштів Комунальному закладу « Гадяцький центр первинної медико-санітарійної допомоги»,  та 9,100 тис.грн.  для Комунального некомерційного підприємства « Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради.

ВИРІШИЛИ:

1.Інформацію Лідового І.Г.-  Сергіївського сільського голови,

начальника

штабу сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та

надзвичайних ситуацій взяти до відома.

2.З метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції

COVID-19 на території Сергіївської сільської ради (ОТГ) , з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 29 Закону України « Про захист населення від інфекційних хвороб» та урахуванням  Постанови КМУ від 11 березня 2020 р. № 211 « Про запобігання поширення на території України корона вірусу  COVID-19, ( із змінами), Протоколу засідання регіональної комісії з питань техногенно- екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області від 16 березня 2020 року №5\2020, Протоколу позачергового  засідання сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій .

Виділити кошти із місцевого бюджету в сумі 9,100 тис. грн. на закупівлю медикаментів, дезінфекційних, антесептичних засобів, медичних засобів індивідуального захисту та профілактики коронавірусу  Комунальному некомерційному підприємству « Гадяцька центральна районна лікарня» Гадяцької районної ради.

1. Виділити кошти у сумі 65,000 тис. грн. із місцевого бюджету на закупівлю медикаментів, дезінфекційних, антисептичних засобів, медичних засобів індивідуального захисту та профілактики коронавірусу Комунальному некомерційному підприємству « Гадяцький центр первинної медико- санітарної допомоги» Гадяцької районної ради.
  2. Контроль за виконанням протокольних рішень покласти на фінансовий відділ Сергіївської сільської ради.

Голова сільської комісії з питань Техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  І.Г. Лідовий

Секретар комісії  С.М. Білаш