Про епідемічну ситуацію  на території Сергіївської сільської об’єднаної територіальної громади, та дотримання карантину з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2.

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

СЕРГІЇВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

СІЛЬСЬКА КОМІСІЯ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

вул. Центральна, 15, с. Сергіївка, Гадяцький р-н, Полтавська обл..37332,

тел., факс (05354) 54-1-31 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.;

Код ЄДРПОУ 41066102

П Р О Т О К О Л

18 серпня 2020 року

Головував:

Лідовий І.Г.

сільський голова,  голова сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Присутні:

Члени комісії:

Білаш  С.М.

Дичок О.Р.

Кавун А.І.

Галь В.І.

Лобода В.Г.

Нестеренко Т.В.

Батура Я.Д.

Кереченко В.В.

Запрошені:

Начальник відділу освіти, молоді, спорту та культури виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Івко С.О., ДНЗ «Перлинка» Сергіївської сільської ради Гайдай В.О., завідуюча ДНЗ «Ромашка» Сергіївської сільської ради Шаталова Г.П., завідуюча Сергіївською лікарською амбулаторією загальної практики сімейної медицини Ковальова К.О.

Засідання комісії проходить в адміністративному приміщені Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Порядок  денний:

СЛУХАЛИ:

Інформацію сільського голови,  голови сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сергіївської сільської ради Лідового І.Г.щодо дотримання карантину з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом  SARS-CoV-2.

ВИРІШИЛИ:

1. Інформацію сільського голови, голови сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сергіївської сільської ради (ОТГ), Лідового І.Г. взяти до відома.
  2. Виконавчому комітету Сергіївської сільської ради відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» здійснювати наступні заходи:

2.1 посилити виконання карантинних (протиепідемічних) заходів;

Термін: на період дії карантину

• керуватися рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 20 від 13 серпня 2020 року щодо встановленого рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, («зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний») на території громади, яке розміщується на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України (за посиланням http://covidgov.ua).

Термін: на період дії карантину

• Проводити роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової інформації, соціальні мережі та інші канали інформації, щодо важливості дотримання протиепідемічних заходів під час погіршення епідемічної ситуації;

Термін виконання: на період дії карантину

• інформування щодо визначення Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 20 від 13 серпня 2020 року щодо встановлення рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 («зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний») на території Сергіївської сільської ради (ОТГ).

Термін виконання: на період дії карантину

1. Спеціалісту І категорії сектору економічного розвитку та інвестиції виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Батура Я.Д.) розмістити на офіційному веб-сайті Сергіївської громади інформацію, щодо дотримання карантину з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
  2. Про виконання протокольних рішень інформувати секретаріат районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій (електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.).
  3. Контроль за виконанням протокольних рішень покласти на секретаря сільської комісії з питань ТЕБ і НС (Білаш С.М.).

Голова комісії з питань ТНБ і НС                                                                                                                                                              І.Г. Лідовий

Секретар комісії                                                                                                                                                                                      С.М. Білаш