Керуючись статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», сільська рада ВИРІШИЛА:

(третя сесія восьмого скликання)

12.02.2021

Про передачу основних засобів (навісний розкидач піску Sand Spread) з балансу Сергіївської сільської ради на баланс комунального підприємства «Сергіївське» за балансовою вартістю 25592,00 грн.

1. Передати з балансу Сергіївської сільської ради на баланс Комунального підприємства «Сергіївське» Сергіївської сільської ради основні засоби:

- навісний розкидач піску Sand Spread, інвентарний номер 1015100001, кількість – 1 шт. за балансовою вартістю 25592,00 грн..

1. Передачу провести згідно діючого законодавства по акту прийому-передачі.
  2. Затвердити акти приймання-передачі основних засобів з балансу Сергіївської сільської ради на баланс КП «Сергіївське» Сергіївської сільської ради за балансовою вартістю 25592,00 грн. від 12.02.2021 року (копія акта додається).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                        І.Г. Лідовий