Керуючись статтями 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» із змінами та доповненнями, сільська рада ВИРІШИЛА:

(третя сесія восьмого скликання)

12.02.2021

Про присвоєння сільському голові чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування

1. Присвоїти сільському голові Сергіївської сільської ради Лідовому Ігорю Григоровичу черговий 7 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах четвертої категорії посад.
  2. Відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Сергіївської сільської ради провести нарахування за ранг з 01 березня 2021 року відповідно до додатку № 54 Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року №268 «Про впорядкування структури умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської ради Гадяцького району Полтавської області.

Сільський голова                                                                                                                                                                                І.Г. Лідовий