Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно  до  статті  104 Бюджетного кодексу України , сільська рада ВИРІШИЛА:

(третя сесія восьмого скликання)

Про  передачу  іншої субвенції у 2021 році

1. Передати  іншу  субвенцію  у 2021 році в розмірі, затвердженому у Сергіївському сільському бюджеті на 2021 рік:

-      Петрівсько-Роменська місцева пожежна охорона.

2. Доручити сільському голові Сергіївської сільської ради (Лідовому І.Г.) укласти відповідні договора   з  Петрівсько-Роменською  сільською  радою в установленому законом порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський  голова                                                                                                                                        І.Г. Лідовий