Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Панасейко І. М. про внесення доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік,  сільська рада  ВИРІШИЛА:

(п’ята сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

29 квітня 2021 року

Про внесення доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021рік

1. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в таблиці 1. «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської ради» (додаток 1).
  2. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в розділі 5. Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в таблиці 4. «Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти (в т.ч. з дошкільними підрозділами (відділеннями, групами))», (додаток 2).
  3. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в таблиці 10. «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів, центрів дозвілля та інших клубних закладів», (додаток 3).
  4. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в таблиці 12. «Організація благоустрою населених пунктів», (додаток 4).
  5. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в таблиці 22. «Інші субвенції з місцевого бюджету», (додаток 5).
  6. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в таблиці 23 «Цільові фонди, утворені Верховною Радою, Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади», (додаток 6).
  7. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в таблиці 14 «Розроблення схем планування та забудови території (містобудівної документації), (додаток 7).
  8. Внести доповнення до Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в розділі 5. Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік, в таблиці 16 «Внески до статутного капіталу суб’єктів господарювання», (додаток 8).
  9. Доповнити розділ 5. «Основні завдання та механізми реалізації Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік» таблицею 24. «Охорона та раціональне використання природних ресурсів», (додаток 9).
  10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                                                                                          І. Г. Лідовий

Додаток 1

до рішення 5 сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради Полтавської області від 29.04.2021 року

Доповнення до Програми соціально-економічного розвитку