Відповідно ст.16, ст.17  Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись п. 22 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши начальника відділу земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства Галь В. І., сільська рада ВИРІШИЛА:

(п’ята сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

29 квітня  2021 року

Про внесення змін до Програми забезпечення розроблення генеральних планів та іншої земельної документації населених пунктів Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік

1. Внести доповнення до Програми забезпечення розроблення генеральних планів та іншої земельної документації населених пунктів Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 рік затвердженої рішенням другої  сесії восьмого скликання Сергіївської сільської ради від 18 грудня 2020 року, а саме доповнити пункт «Основні заходи програми забезпечення розроблення генеральних планів та іншої земельної документації населених пунктів Сергіївської сільської територіальної громади на 2021 наступними пунктами:

Зміст заходів

Сума витрат,

тис.грн.

1.

Виготовлення технічної документації по інвентаризації погосподарських дворів

-22 000,00

1. Контроль за виконанням данного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                                                              І. Г. Лідовий