Керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 53 та пунктами 27,28 Розділу Х «Перехідні положення» Земельного кодексу України, статтею  57 Закону України «Про землеустрій», Постановою Кабінету міністрів України від 05.06.2019 року №476 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель»,розглянувши відношення Центру культури і дозвілля Сергіївської сільської ради від 27.10.2023 року, беручи до уваги висновки та рекомендації постійної комісії з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи сільська рада ВИРІШИЛА:

МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцята сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

03.11.2023

Про інвентаризацію земельних ділянок під об'єктами історико - культурного призначення на території Сергіївської сільської ради

1. Провести інвентаризацію земельних ділянок під об'єктами історико-культурного призначення на території Сергіївської сільської ради для забезпечення охорони об’єктів культурної спадщини (код КВЦПЗ 08.01) загальною орієнтовною площею 0,05 га, а саме:

Назва

Місцезнаходження

Балансоутримувач

Охоронний номер пам’ятки

1

Меморіальний комплекс: Братська могила воїнів. Пам'ятний знак полеглим воїнам-односельчанам

с. Качанове

Качанівська сільська рада

2057-Пл

2

с. Лободине

Сергіївська сільська рада

2064-Пл

3

Меморіальний комплекс: Братська могила воїнів, серед них Герой Радянського Союзу Василь Олександрович Ромін. Пам'ятний знак полеглим воїнам-односельчанам

с. Новоселівка

Качанівська сільська рада

2072-Пл

4

с. Розбишівка

Розбишівська сільська рада

2078-Пл

5

с. Сергіївка

Сергіївська сільська рада

2084-Пл

1. Рекомендувати:

2.1. Замовити суб’єктам господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

2.2. Подати виготовлену технічну документацію із землеустрою на затвердження сільської ради.

Сільський голова                                                                          Ігор ЛІДОВИЙ