Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 14 Закону України «Про освіту», Постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» (з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 №88), врахувавши пропозиції постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, сільська рада ВИРІШИЛА:

МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять друга сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

20 грудня 2023 року

Про встановлення надбавки за престижність праці педагогічним працівникам дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Сергіївської сільської ради у 2024-2025 році

Керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 14 Закону України «Про освіту», Постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» (з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2014 №88), врахувавши пропозиції постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Встановити  на 2024-2025 рік в частині оплати праці педагогічних працівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів  надбавку за престижність праці в розмірі  10%   посадового окладу.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сергіївської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ