Керуючись статтями 11, 42, 58, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 5 Закону України «Про співробітництво територіальних громад», на підставі пропозиції виконуючої обов’язки сільського голови Сергіївської сільської ради (розпорядження від 15.12.2023 №149 о.д. «Про ініціювання співробітництва Сергіївської сільської територіальної громади та Лохвицької міської територіальної громади») у сфері поводження з твердими побутовими відходами у формі: делегування одному із суб’єктів співробітництва іншими суб’єктами співробітництва виконання одного чи кількох завдань з передачею йому відповідних ресурсів (відповідно до ст. 4 Закону України «Про співробітництво територіальних громад») (далі – пропозиція), Сергіївська сільська рада ВИРІШИЛА:

МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять друга сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

20.12.2023

Про підготовку попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам Сергіївської територіальної громади пропозицій щодо ініціювання співробітництва територіальних громад

1. Виконавчому комітету Сергіївської сільської ради до 31 січня 2024 року вивчити пропозицію та за результатами підготувати і надати на розгляд ради попередній висновок стосовно її відповідності інтересам та потребам територіальної громади, а також проект рішення про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад, або відмову у наданні такої згоди.
  2. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Сергіївської сільської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, житлово-комунального господарства, комунальної власності, земельних відносин та охорони природи Сергіївської сільської ради.

Сільський голова                                                                             Ігор ЛІДОВИЙ