На виконання пункту 4 статті 80 Бюджетного кодексу України, заслухавши інформацію начальника фінансового відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Лободи В.Г. про виконання бюджету сільської територіальної громади за 2023 рік, сільська рада ВИРІШИЛА:

МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять третя сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

Про виконання бюджету Сергіївської сільської територіальної громади за 2023 рік

1. Звіт про виконання бюджету сільської територіальної громади за 2023 рік прийняти до відома. (Звіт про виконання бюджету Сергіївської сільської територіальної громади за 2023 рік додається).
  2. Фінансовому відділу виконавчого комітету Сергіївської сільської ради (Лободі В.Г.):
  • постійно проводити аналіз дохідної частини бюджету в розрізі платників податку,
  • вживати заходи щодо повноти сплати до бюджету нарахованих податків і платежів суб’єктами господарювання,
  • спрямовувати діяльність на економне та цільове використання затверджених асигнувань і недопущення заборгованості за статтями витрат.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію Сергіївської сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                               Ігор ЛІДОВИЙ