Керуючись пунктом 11 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. про хід виконання  Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять третя сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

26 січня 2024 року

Звіт про виконання Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік

1. Звіт начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. про хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Сергіївської сільської територіальної громади на 2023 рік, взяти до відома (додаток 1).
  2. Спеціалісту І категорії з організаційної роботи виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Вербі А.В. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                       Ігор ЛІДОВИЙ