Керуючись пунктом 11 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. про хід реалізації Стратегії розвитку Сергіївської сільської територіальної громади до 2027 року за період 2023 року, сільська  рада  ВИРІШИЛА:

МИРГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(тридцять третя сесія восьмого скликання)

ПРОЄКТ РІШЕННЯ

26 січня 2024 року

Про хід реалізації Стратегії розвитку Сергіївської сільської територіальної громади до 2027 року за період 2023 року

1. Звіт начальника відділу економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Гринь І.І. про хід реалізації Стратегії розвитку Сергіївської сільської територіальної громади до 2027 року за період 2023 року, взяти до відома (додаток 1).
  2. Спеціалісту І категорії з організаційної роботи виконавчого комітету Сергіївської сільської ради Вербі А.В. оприлюднити це рішення на офіційному Веб-сайті Сергіївської сільської ради в глобальній інформаційній мережі Інтернет - http://sergiyvska-rada.gov.ua/.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                       Ігор ЛІДОВИЙ